BICOM

BICOM biorezonans – bezinwazyjna diagnostyka i leczenie chorób

Aparatura BICOM – biorezonans ku poprawie zdrowia

Zapraszamy serdecznie na terapię biorezonansu BRT przy użyciu nowoczesnej i oryginalnej niemieckiej aparatury BICOM. Wykorzystanie tego typu terapii kojąco wpływa na leczenie wielu dolegliwości, opierając się na naturalnych metodach. Biorezonans i terapia BICOM to nowoczesna technika, która znacznie rozwinęła się w ostatnim trzydziestoleciu.

Jak działa aparatura BICOM? Na czym polega biorezonans BRT?

BICOM to urządzenie do biorezonansu, które jest maszyną diagnostyczną, jak również terapeutyczną. Istnieje szereg sposobów zastosowania tej prozdrowotnej aparatury, która wykorzystuje naturalnie promieniowanie, jakie wytwarzają komórki w naszych ciałach.

Urządzenie wykorzystuje się przy biorezonansie magnetycznym, którego twórcami są niemieccy uczeni Franz Morell oraz Erich Rush. Ich autorska metoda lecznicza MORA opiera się na zjawisku elektromagnetyzmu, dzięki czemu można odpowiednio zdiagnozować schorzenia organizmu ludzkiego.

Ponieważ wszystko w naturze wytwarza własną energię, na jej podstawie odbywają się zabiegi biorezonansowe BRT. Każda materia emituje unikatowe częstotliwości elektromagnetyczne, zaś sama materia jest niczym innym, jak skompresowaną energią. W zdrowym organizmie, poszczególne materie komunikują się ze sobą bez przeszkód. Jeżeli jednak wibracje te są zachwiane, wówczas istnieje ryzyko choroby, a potencjalne schorzenia wykryje terapia biorezonansu.

Co warto wiedzieć o terapii BICOM?

Korzystając z działania aparatury BICOM, jesteśmy w stanie określić wszelkie zmiany, jakie mają miejsce w organizmie człowieka. Po wykryciu niewłaściwych oddziaływań pomiędzy komórkami, maszyna zaczyna tworzyć własne pole elektromagnetyczne. Na tej podstawie następuje wytłumienie, a następnie wzmocnienie właściwego organu. Dzięki temu, terapia BICOM wspiera odbudowę normalnej pracy danej części ciała.

Maszyna do biorezonansu wykorzystuje najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie biofizyki, jak również fizyki kwantowej. Ponieważ naukowo udowodniono emisję fal elektromagnetycznych przez wszelkie komórki, bakterie, toksyny czy wirusy, na ich podstawie da się wpływać na poprawę zdrowotności materii.

Terapia ta opiera się na doborze odpowiednich częstotliwości, które dzielą się na harmonijne (zdrowe), a także dysharmonijne (chorobotwórcze). Urządzenie BICOM wzmacnia dobre częstotliwości, jednocześnie redukując te negatywne.

W efekcie, biorezonans BRT stwarza liczne możliwości wsparcia medycyny konwencjonalnej przy leczeniu wielu schozeń.

Zalety biorezonansu BRT i wpływ na zdrowie człowieka

Oto garść najważniejszych korzyści, po jakie sięgnąć można, stosując terapię biorezonansu przy użyciu aparatury BICOM:

  • Odnalezienie powodów choroby, a nie symptomów, poprzez właściwe postawienie diagnozy.
  • Nieinwazyjna metoda lecznicza, jaka działa w idealnej harmonii z naszym organizmem.
  • Biorezonans nie wymaga stosowania drogich i często niebezpiecznych lekarstw.
  • Terapia sprawdza się u osób w każdym wieku – co ciekawe, jest również bezpieczna dla zwierząt.
  • Jest to efektywne narzędzie diagnostyczne i lecznicze dla większości znanych obecnie chorób.

Jeżeli w jakimkolwiek przypadku medycyna i leczenie konwencjonalne zawodzą, badanie BICOM może okazać się trafnym wyborem. Każda przypadłość wymaga również innego podejścia do schorzenia, dlatego też należy do nich podchodzić w sposób zindywidualizowany. Tak właśnie działamy w gabinecie FlowSpace.

Dlaczego warto skorzystać z biorezonansu w FlowSpace?

Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie, odpowiednio dobierając metody diagnostyczne i lecznicze. Dokładny wywiad ma na celu właściwy dobór częstotliwości aparatury BICOM, gdyż poszczególne drgania odpowiedzialne są za inne organy. 

Warto dodać, że oferowane przez FlowSpace bezinwazyjne zabiegi są bezbolesne, a ponadto nie zaburzają konwencjonalnych metod leczenia. Badanie i terapia odbywa się w pozycji siedzącej lub leżącej.

Masz pytania lub wątpliwości, a może chcesz umówić się na zabieg BICOM? 

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!