O nas

Naszą misją jest pomoc w powrocie do zdrowia poprzez zainicjowanie w Was procesów samouzdrawiania, dobranie indywidualnie dopasowanych technik terapeutycznych. Szerzenie wiedzy na tematy związane z utrzymaniem swojego ciała w zdrowiu za pomocą prostych sposobów.

W naszym gabinecie łączymy wieloletnią wiedzę, doświadczenia i najnowszy sprzęt diagnostyczno-terapeutyczny, terapie fizykalne, medycynę germańską, psychologię, fizykę kwantową, techniki naturoterapeutyczne oraz medycynę chińską.

Niezależnie od zastosowanego rodzaju terapii za każdym razem celem jest przywrócenie prawidłowego przepływu zarówno w ciele fizycznym jak i na planie energetycznym. Wszelkie zaburzenia czy choroby powstają gdy w naszej przestrzeni informacyjnej pojawia się jakaś blokada uniemożliwiająca swobodny przepływ energii. Medycyna alternatywna, naturopatia oraz wszelkie techniki energetyczne dają nam bezmiar możliwości w wyborze drogi do szczęścia i harmonii przy jednoczesnym braku skutków ubocznych stosowanych terapii.

Podejmując współpracę z nami spodziewajcie się prostych i skutecznych rozwiązań, ale także głębszego samopoznania. Postaramy się umożliwić Wam eksplorację zakamarków waszej duszy oraz wesprzeć Was w kroczeniu przez życie w pełnej świadomości i w zgodzie z naturą.

KLAUDIA PRUSZOWSKA

Magister chemii, naturopata, studentka medycyny chińskiej, konsultantka totalnej biologii.
Pasjonatka numerologii, psychologii, technik rozwoju świadomości. 

Dyplomowana konsultantka psychologii przestrzeni Feng Shui.
Terapeutka Psychobodylogii®.

Doktor psychologii, magister zarządzania strategicznego, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii.
Autor bloga SantaMedicina.pl i książek.
Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®.
Aktywny przedsiębiorca, mówca motywacyjny, wykładowca i właściciel wielu sklepów internetowych m.in. LasSzamana.pl