Esencje Kwiatowe doktora bacha

Kompozycje kwiatowe dr. Bacha – ekstrakty dla lepszego zdrowia

Kompozycje kwiatowe doktora Bacha – medycyna naturalna w ekstraktach

Chcesz odkryć swój prawdziwy potencjał, a także znaleźć równowagę emocjonalną w życiu? Pomocne będą w tym specjalne kompozycje kwiatowe dra Bacha, który stworzył 38 niepowtarzalnych ekstraktów zapachowych. Jest to wyjątkowa medycyna naturalna, która jest w stanie uzdrawiać ciało i duszę. Dr Bach i jego kwiatowe kompozycje dostępne są teraz w FlowSpace.

Czym są kompozycje kwiatowe doktora Bacha?

Kompozycje kwiatowe Bacha to wyjątkowo skuteczna alternatywa lub uzupełnienie leczenia, które stosuje się w przypadku problemów emocjonalnych i bólu. Powstają z niezwykłą precyzją i dokładnością na podstawie rozwodnionych ekstraktów z kwiatów dzikich roślin. Istnieje tylko 38 niepowtarzalnych kompozycji, z których każda w inny sposób oddziałuje na ludzkie bolączki.

Każdy z 38 remediów kwiatowych to zasługa Edwarda Bacha, niemieckiego doktora medycyny oraz homeopaty. Dr Bach stworzył wysublimował swoje ekstrakty na początku XX wieku, dążąc do uzyskania jak najlepszych wyników pracy. W efekcie, powstały jedyne w swoim rodzaju panacea, jakie ukierunkowane są na leczenie określonego schorzenia bądź stanu emocjonalnego.

Warto podkreślić, że odpowiedni wybór kompozycji kwiatowych w dużej mierze zależy od tego, kim jesteś i jak się czujesz. Pomocne w tym zakresie okazuje się czerpanie inspiracji z zewnątrz. Dlatego też, zachęcamy do skorzystania z oferty konsultacji w gabinecie FlowSpace, gdzie dobierzemy dla Ciebie odpowiedni ekstrakt.

W jaki sposób dr Bach pomaga w naturalnym lecznictwie?

Dr Bach zajmował się homeopatią, a nauka ta skupia się na wierzeniu, że ciało ma zdolność samodzielnej regeneracji. W ramach procesów leczniczych korzysta się z niewielkich ilości substancji naturalnych – roślin i minerałów – w celu uzdrowienia ciała i umysłu. Kompozycje kwiatowe dra Bacha mają wiele wspólnego z homeopatią, choć ich działanie nakierunkowane jest na stany emocjonalne.

Należy podkreślić, że dr Bach wierzył w leczenie negatywnych emocji, co miało przynieść ukojenie całemu organizmowi. Każda z jego 38 kompozycji oddziałuje na harmonizację innych emocji, które zostały podzielone na 7 kategorii według powodów chorób:

  • Strach
  • Niepewność
  • Brak zainteresowania tym, co aktualnie się dzieje
  • Samotność
  • Nadmierna wrażliwość na wpływy oraz idee
  • Smutek lub rozpacz
  • Troska o innych kosztem samego siebie

Dr Edward Bach powiedział, że „każda osoba ma życie do przeżycia, pracę do zrobienia, wspaniałą osobowość, cudowną indywidualność”. Jego kompozycje kwiatowe to wyjątkowe ekstrakty, które pozwalają pobudzić indywidualność i osobowość poprzez stymulację w życiu i w pracy.

Jak wybrać odpowiednie kompozycje kwiatowe dra Bacha?

Właściwego wyboru ekstraktów należy dokonać zgodnie z problemami emocjonalnymi, jakie Tobą targają. Kompozycje kwiatowe Edwarda Bacha działać będą dogłębnie, wpływając na łagodzenie przyczyn, a nie tylko symptomów. Możesz oprzeć się na jednym z tych fenomenalnych ekstraktów, bądź też używać kilku jednocześnie.

Edward Bach i jego kompozycje kwiatowe są niezwykle poważane w środowisku terapeutów naturalnych, homeopatów, zielarzy czy akupunkturzystów. Warto zatem zasięgnąć wiedzy u specjalistów, którzy idealnie dobiorą najlepsze ekstrakty dla Ciebie. Takich fachowców znajdziesz w gabinecie FlowSpace.

Medycyna naturalna FlowSpace – zapraszamy!

Szukasz eksperckiego wsparcia? W FlowSpace znajdziesz pasjonatów licznych metod uzdrawiania duszy oraz ciała przy pomocy najbardziej fascynujących narzędzi. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty, a także wyboru perfekcyjnych metod leczniczych.