TIMEWAVER FREQUENCY

TimeWaver Frequency – profilaktyka i diagnostyka chorób i bólu

TimeWaver Frequency – elektroterapia i diagnostyka chorób

Jeżeli chcesz, żeby Twój organizm efektywnie komunikował się z polem informacyjnym, obie sfery muszą posługiwać się tym samym językiem. Sposobem komunikacji pomiędzy nimi są specjalne częstotliwości elektromagnetyczne. Wyszukać nieprawidłowości, a także wpłynąć na ich zrównoważenie, pomoże niemiecka technologia TimeWaver Frequency. Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z tej diagnostyki chorobowej oraz elektroterapii.

Co to jest TimeWaver Frequency?

Terapia TimeWaver Frequency polega na zastosowaniu nowoczesnej aparatury, która w sposób bezinwazyjny wpływa na stymulację organizmu. Zabiegi z wykorzystaniem tej technologii polegają na regulowaniu transmisji energetycznej, jaka odpowiedzialna jest za relacje pomiędzy komórkami i organami a polem informacyjnym. Celem takiego uzdrawiania jest odnowa i rehabilitacja organizmu na podstawie dostępnej wiedzy z zakresu biofizyki i fizyki kwantowej.

Maszyna TimeWaver Frequency potrafi dowieść, że nasze dobre samopoczucie zaczyna się już na poziomie komórkowym. Harmonizacja pola informacyjnego przekłada się na wielopoziomowe wsparcie ludzkiego ciała, a także duszy. Korzystając z wartości holistycznych (medycyny chińskiej, kwantowej, ajurwedy psychosomatyki), terapia łączy alternatywne spojrzenie na zdrowie z nowoczesną technologią.

Warto dodać, że zebrano w sumie około 150 tysięcy częstotliwości, które potrafią oddziaływać na ponad 1000 symptomów chorobowych. Tak rozbudowana baza danych sprawia, że terapia systemem TimeWaver sprawdza się we wsparciu leczenia niezliczonych dolegliwości i chorób.

Dla kogo jest terapia TimeWaver Frequency?

Kluczową metodą działania technologii TimeWaver Frequency jest dążenie do uzyskania równowagi i harmonii pola bioenergetycznego. Gdy napięcie błony komórkowej spada (najczęściej w środowisku kwaśnym), wówczas wokół niej brakuje elektronów. To z kolei negatywnie wpływa na poziom pH, co prowadzi do zaburzenia balansu organizmu.

Elektroterapia, będąc kluczem do osiągnięcia równowagi komórkowej, pozwala na skuteczną diagnostykę i walkę z następującymi schorzeniami:

  • Bóle: głowy, stawów, pleców, mięśni, neuropatyczne, a także migreny, artretyzm, rwa kulszowa i inne.
  • Problemy skórne: cellulit, wygładzanie skóry, łuszczyca.
  • Zaburzenia psychiczne: depresja, lęki, stres, agresja, bezsenność, uzależnienia, koncentracja, uczenie się.
  • Infekcje: opryszczka, półpasiec, trądzik.
  • Rany i urazy: gojenie ran, naderwania, łagodzenie blizn.
  • Schorzenia sercowo-naczyniowe: regulacja ciśnienia krwi, wsparcie ukrwienia organizmu.
  • Choroby wewnętrzne: cukrzyca, schorzenia wątroby, wrzody na żołądku czy dwunastnicy.
  • Problemy układu nerwowego: pamięć, szumy w uszach, udar mózgu, stwardnienie rozsiane, padaczka, Parkinson, Alzheimer, zapalenie nerwów.

Terapia TimeWaver Frequency działa wielopoziomowo, dzięki czemu jest skuteczna w diagnostyce i liczeniu niezliczonych dolegliwości. Elektrostymulacja może okazać się najlepszym wyborem, gdy medycyna konwencjonalna zawodzi, lub pacjent chce zwiększyć swoje szanse na szybsze ozdrowienie. Dzięki doborowi odpowiednich elektrod i częstotliwości, następuje efektywna stymulacja komórek w celu harmonizacji z polem informacyjnym.

Dlaczego harmonia pola informacyjnego jest tak ważna?

Pole informacyjne należy postrzegać jako przestrzeń, która jest 12-wymiarowym wszechświatem. Zapisywane są tam wszystkie procesy, zarówno mentalne, jak i fizyczne. Informacje na temat naszych zachowań, uczuć i emocji są rodzajem energii, która jest wieczna i niezniszczalna.

Dysharmonia pola informacyjnego może negatywnie wpływać na komunikację pomiędzy poszczególnymi komórkami czy organami. Ma również ogromny wpływ na sferę duchową człowieka. Dlatego też, tak istotne jest, żeby dążyć do zrównoważenia pola, aby ustrzec się od niepotrzebnych problemów.

Profilaktyka i diagnostyka zaburzeń w polu informacyjnym możliwe są dzięki technologii TimeWaver Frequency. Terapia tego typu dostępna jest w gabinecie FlowSpace.

Zapraszamy do gabinetu FlowSpace

Umów się na wizytę w naszym gabinecie. Dobierzemy najlepsze techniki wsparcia Twojego ciała i duszy. Zapytaj o termin zabiegów TimeWaver Frequency już teraz!