Timewaver Med Pro

TimeWaver Med Pro – terapia pola informacyjnego w FlowSpace

TimeWaver Med Pro – diagnostyka chorób i wielopoziomowa elektroterapia

Nadrzędnym celem aparatury TimeWaver Med jest analiza oraz optymalizacja pola informacyjnego osoby. Za pomocą terapii poszukuje się możliwych korelacji, jak również przyczyn schorzeń w obrębie tego pola. Sprawdź, dlaczego właśnie taka diagnostyka chorobowa połączona z wielopoziomową elektroterapią jest najlepszym rozwiązaniem w walce z problemami zdrowotnymi.

Czym jest system TimeWaver Med Pro?

Twórcą technologii TimeWaver Med jest niemiecki fizyk Marcus Schmieke (uczeń Burkharda Heima). Opracował on unikatową aparaturę, która pozwala uzyskać dostęp do własnego pola informacyjnego, gdzie obserwuje się korelację umysłu i materii. Technologia ta przekłada się na możliwości lepszego poznania źródeł schorzenia, jak również wsparcia w leczeniu choroby.

Praktyka terapii TimeWaver Med skupia się przede wszystkim na przeprowadzeniu wnikliwych analiz, a także optymalizacji pola. Technika ta odnosi się do dziesięciu indywidualnych poziomów, jakie pozostają ze sobą w relacji w sposób pośredni lub bezpośredni. Innymi słowy, aparatura wpływa na wsparcie psychosomatyki i holistycznego zdrowia.

Co to jest pole informacyjne?

Za wprowadzenie pojęcia pola informacyjnego odpowiada wspomniany Burkhard Heim, który opracował model wszechświata o dwunastu wymiarach. Jest to obszar, gdzie zachodzą wszelakie procesy fizyczne, a także umysłowe, jednocześnie pozostając zapisanymi w roli wzorca informacji.

Co więcej, koncepcja Heima zakłada, że pole informacyjne zapisuje wszystko to, co robimy, myślimy i czujemy, a nawet nasze duchowe potrzeby. System ten spaja ze sobą ciało i umysł, przy jednoczesnym ogromnym znaczeniu świadomości i intencji.

W filozofii stojącej za wizją pola informacyjnego, to właśnie świadomość jest postrzegana jako rodzaj energii. Ma ona stale budować rzeczywistość, jakiej doświadczamy, wykorzystując do tego nieskończone możliwości rozwoju. Za pomocą świadomości odbywa się też komunikacja pomiędzy człowiekiem a polem informacyjnym.

Jak działa terapia TimeWaver Med Pro?

Aparatura TimeWaver Med pozwala na wprowadzenie terapii na wielu płaszczyznach, ponieważ możliwości tej technologii są praktycznie nieograniczone. Dobierając odpowiednie częstotliwości, medycyna pola informacyjnego może być efektywna w następujących obszarach:

 • Problemy psychologiczne: depresja, lęki, nerwice, bezsenność, koncentracja, uzależnienia, stres, wypalenie.
 • Schorzenia układu sercowo-naczyniowego: regulacja ciśnienia, stymulacja przepływu krwi.
 • Leczenie chorób wewnętrznych: cukrzyca, problemy wątrobowe, schorzenia gastryczne.
 • Schorzenia neurologiczne: pamięć, szumy w uszach, stwardnienie rozsiane, padaczka, Parkinson, Alzheimer.
 • Bóle: migreny, bóle kostno-stawowe, ból pleców, bóle mięśniowe, bóle menstruacyjne i inne.

Terapia TimeWaver Med oddziałuje również na dziedziny spoza rozumienia medycyny konwencjonalnej:

 • Biologia komórkowa, zależności układów w organizmie.
 • Obciążenia toksyczne, wirusy, bakterie, pasożyty, grzyby.
 • Praca nad samym sobą na poziomie duchowym (emocje, fobie, traumy, destrukcyjne nawyki i nałogi).
 • Organizacja pracy (samorozwój w miejscu zatrudnienia, projektach, a także własnych przedsięwzięciach).
 • Wsparcie otoczenia (ekologia, uprawy rolne, kwestie powiązane z hodowlą roślin i zwierząt).
 • Potrzeba wielopłaszczyznowego rozwoju (samopoczucie, sprawność fizyczna, komunikatywność, kariera zawodowa, rozwój duchowy czy wsparcie relacji).

Uzdrawianie ciała i duszy odbywa się na poziomie komórkowym, a więc dokładnie tak, jak w przypadku klasycznej farmakoterapii. Na korzyść TimeWavera wpływa jednak fakt, iż nie ma nic wspólnego z chemią, a także jest metodą bezinwazyjną. Poszukując zaburzeń pola informacyjnego, częstotliwości interfejsu kwantowo-fizycznego pozwalają je zrównoważyć.

Technologia ta dostępna jest w gabinecie FlowSpace.

FlowSpace – umów się na wizytę

Czekamy na Ciebie w gabinecie FlowSpace, gdzie oferujemy kompleksową terapię TimeWaver Med Pro. Pomożemy Ci poprawnie zdiagnozować Twoje dolegliwości na poziomie zaburzeń pola informacyjnego, a także wpłynąć na regulację wszelkich niedoskonałości.

Przekonaj się, że nowoczesna i bezinwazyjna technologia potrafi być idealnym zamiennikiem lub dodatkiem do medycyny konwencjonalnej. Umów się na wizytę w naszym gabinecie już teraz!