TOTALNA BIOLOGIA

Totalna Biologia – uwolnij się od traumy przeszłości dla zdrowia

Totalna Biologia – kompleksowe uzdrawianie przez świadomość

Ulecz ciało i umysł sięgając po wyjątkowe uzdrawianie przez świadomość. Oto podstawowa zasada metody leczniczej, jaką jest Totalna Biologia dra Gilberta Renauda. Ten rodzaj terapii stanowi istotny czynnik poznawczy przy odkrywaniu źródeł i symptomów wielu schorzeń. Celem tego rodzaju pracy nad sobą jest wielopoziomowe ozdrowienie.

Czym jest Totalna Biologia?

Recall Healing, czyli Totalna Biologia, to niezwykle rozbudowany typ terapii, jaki obejmuje uzdrawianie poprzez świadomość. Twórca tego systemu, dr Renaud, u podstaw procesu leczniczego kładzie przypominane („recall”), które prowadzi do wyleczenia („healing”).

Metoda ta łączy w sobie triadę psychiki, automatycznego mózgu, a także ciała. Choroba cielesna według Totalnej Biologii jest niczym innym, jak określonym zachowaniem automatycznego mózgu na stres psychiczny. Dzięki lepszemu zrozumieniu źródeł problemów, system ten pozwala zajrzeć głębiej, aby przekroczyć niewidzialną granicę skutecznego leczenia.

Korzystając z najważniejszych zasad Recall Healing, terapeuta sięga w głąb psychiki swojego pacjenta. W ten sposób powstaje niezwykle szeroki i celny obraz schorzeń, zarówno pod kątem fizycznym, jak również psychologicznym. Terapia ta stanowi zatem bardzo znaczący element holistycznego uzdrawiania.

Totalna Biologia a piramida zdrowia

Podczas terapii Recall Healing, specjaliści opierają się na wspomnianej wcześniej triadzie, która stanowi swoistą piramidę zdrowia. Na szczycie znajduje się zaś nasza psyche, jaką wyróżnia bezpośrednie oddziaływanie na mózg. Warto podkreślić, że Totalna Biologia postrzega aspekt psychologiczny nieco szerzej, przyglądając się następującym elementom:

  • Emocjonalność.
  • Myśli.
  • Podejmowanie decyzji.
  • Systemy wierzeń.
  • Religia.
  • Edukacja i wiedza.
  • Uwarunkowania zewnętrzne.

Żeby lepiej zrozumieć korelacje w ramach piramidy zdrowia, terapia spogląda na człowieka pod wieloma kątami. Poszukując źródeł schorzenia, Totalna Biologia uświadamia, dlaczego określone problemy w ogóle mają miejsce. Dlaczego konkretne zachowanie stanowiło najlepsze rozwiązanie dla mózgu? Czy traumy z przeszłości, w tym również trauma przodków, wpływają na nasze dzisiejsze samopoczucie?

Recall Healing pozwala zbudować własną życiową układankę, gdzie kluczowym elementem jest dotarcie do praprzyczyny naszych słabości.

Dla kogo jest terapia Recall Healing?

Opierając się na metodach opisanych przez dra Renauda, terapeuci Totalnej Biologii mogą wesprzeć każdą osobę, której zależy na zrozumieniu źródeł własnych schorzeń. Terapia i uzdrawianie przez świadomość udowadnia, jak istotne jest połączenie sfery cielesnej i psychologicznej.

Tego typu spojrzenie na swoje choroby jest zatem przeznaczone dla osób o otwartych umysłach, które gotowe są poznać siebie w sposób kompleksowy.

Podczas sesji Recall Healing poszukuje się odpowiedzi na szereg istotnych kwestii. Dotyczą one źródeł problemów, w tym również wynikających z zapamiętanych komórkowych cykli biologicznych. Co więcej, terapia sięga do pamięci transpokoleniowej, sięgając wstecz, by odkryć wpływ przodków na nasze dzisiejsze życie.

Jeżeli chcesz odciąć się od traumy z przeszłości, a także uwolnić się od powiązanych z nią schorzeń, postaw na Totalną Biologię. Terapia Recall Healing dostępna już teraz w gabinecie FlowSpace.

Terapia FlowSpace – dlaczego warto nam zaufać?

W naszym gabinecie czekają na Ciebie profesjonaliści, którzy doskonale rozumieją zawiłości Totalnej Biologii. Za pomocą odpowiednich metod terapeutycznych, pozwolą Ci lepiej uświadomić sobie źródła Twoich problemów. Uwolnienie się od traumatycznych wspomnień, jak też traumy genetycznej, pozwoli Ci na skuteczną walkę o lepsze zdrowie i samopoczucie.

Skontaktuj się z nami już teraz i umów termin wizyty w gabinecie FlowSpace!